Kursy rękodzieła

Jak filcować na mokro? Jak zrobić bransoletkę z koralików lub kolczyki techniką sutasz? Jak dziergać torebki ze zpagetti? Jak wykonać pisanki, bombki i ozdoby świąteczne?

Nunofilc, filcowanie przestrzenne, filcowe formy zamknięte – u nas nie ma tajemnic! Nasze kursy nauczą Cię wszystkiego o filcowaniu!

Na kursach Akademii Rękodzieła BOCIAN nauczysz się filcować na sucho i na mokro, wykonywać biżuterię, filcowane przestrzennie elementy odzieży, ozdoby świąteczne. Poznasz techniki bead crochet, sutasz, nunofilc, cobweb i wielu innych!

Niestety, z uwagi m.in. na obostrzenia związane ze stanem epidemicznym, aktualnie nie prowadzimy i nie planujemy w najbliższym czasie organizacji kursów rękodzieła.

ZOBACZ LISTĘ NAJBLIŻSZYCH KURSÓW

lub

ZOBACZ KALENDARZ KURSÓW


bocian-akademia-rekodziela-200x200Oprócz kursów w naszym sklepie w Galerii C.H. E.Leclerc na ul. Zana w Lublinie  organizujemy również warsztaty na zamówienie dla domów kultury, szkół, przedszkoli, warsztatów terapii zajęciowej, firm szkoleniowych i innych placówek w miejscu wskazanym przez klienta. Program szkolenia oraz koszty uzgadniamy indywidualnie – staramy się dostosować stopień trudności i czas trwania warsztatów do możliwości i wieku uczestników.

Nasze szkolenia prowadzą wykwalifikowane instruktorki rękodzieła. Każdy uczestnik może otrzymać certyfikat o ukończeniu szkolenia. Wykonane prace kursanci zabierają ze sobą. Wystawiamy faktury VAT. Posiadamy wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych nr 2.06/00016/2010.
Zajrzyj na nasz blog z mnóstwem inspiracji: akademia-rekodziela.blogspot.com/
Zobacz nasz sklep: pasmanteria-bocian.pl
Obserwuj nas!